loader
Taroltak a Pegazus futói

Hazai és nemzetközi sikereket könyvelhetnek el egy napon a Pilisi Pegazusok futói. Minden induló egyéni csúccsal és dobogós helyezéssel zárt a hétvégén zajló, váci versenyen.

A hétvégén Vácott rendeztek futóversenyt, melyen Szentendre városát a Pilis Pegazusok futói képviselték. Míg a csapat kis futói a váci utcaköveken meneteltek a célig, addig a többiek Németországban, Dortmundban vettek részt egy nemzetközi fedett pályás atlétika versenyen.

Határon innen és túl remek eredményekkel zártak a futók. Vácon az 5 km-es szakaszon, Hódosy Márk 1. helyezést, Sáfrány Eszter 2. helyezést, ért el. Medve Csilla a 10 km-es szakaszon szintén első helyezet lett. Mindhárman egyéni csúcsot futottak. Csuta Dorottya 800 méteren egyéni 3. helyet, csapatban pedig 2. helyet szerzett a dortmundi tornán.