Hírek

Kategória:

A V8 uszodában edz a magyar női vízilabda válogatott

2017.07.21. 15:14 | Sport

A vizes vb ideje alatt Szentendrén, a V8 uszodában edz a magyar női vízilabda válogatott. Ez az uszoda használatának korlátozásával jár július 22-27. között.

Tovább olvasom...

1. Panorámafutás Szentendrén

2017.07.21. 14:24 | Sport

2017. október 7-én megrendezésre kerül az 1. Panorámafutás Szentendrén. Hohnstädt Judit, az futás egyik szervezője a Vekker című reggeli műsorban beszélt a Panorámafutás ötletének megszületéséről, céljáról, részleteiről.

Világbajnok az U17-es leány strandkézilabda-válogatott

2017.07.17. 15:38 | Sport

A magyar női strandkézilabda-válogatott nyerte meg a mauritiusi U17-es világbajnokságot.

2. helyen végzett Finnországban a szentendrei Szabó Barbara olimpikonunk.

2017.07.14. 12:51 | Sport

2017. július 12-én 179 cm-es magassággal második helyen végzett a rangos nemzetközi mezőnyben Szabó Barbara magasugró csillagunk a finnországi kétállomásos atlétika verseny első állomásán Yoenssu-ban.

Négyből négy

2017.07.14. 12:39 | Sport

Győzelem a középdöntő első mérkőzésén. Továbbra is százszázalékos formában a magyar U17-es leány strandkézilabda válogatott, miután Tajvan korosztályos csapatát is legyőzték.

Nő a tét!

2017.07.13. 09:53 | Sport
Nő a tét!

Csoportelső a magyar U17-es strandkézilabda válogatott. A Mauritiuson megrendezett torna második játéknapján Paraguay és Argentína legyőzésével végeztek a csoport élén a mieink.

Kitűnő rajt

2017.07.12. 15:36 | Sport
Kitűnő rajt

Győzelemmel kezdett az U17-es leány strandkézilabda válogatott. A Mauritiuson megrendezett világbajnokság első játéknapján szétlövésben győzték le a mieink Horvátországot.

2017.07.11. 14:50 | Sport

Új verseny, új helyszín, új táv.

II. Skanzenfutás

2017.07.11. 14:01 | Sport

A hét végén rendezik meg, immáron második alkalommal a Skanzenfutást. A Pomázi Futó Bajnokok Sportegyesületének futóversenye július 16-án rajtol a szentendrei Skanzen autentikus környezetében.

Szentendrei győzelem a Lupa-tó homokján

2017.07.10. 14:19 | Sport

A Szentendre női strandkézilabda csapata nyerte meg az EBT magyarországi versenyét, valamint a második Budapest Kupát. A Lupa-tónál rendezett kétnapos hétvégi tornán mind nemzetközi verseny mind pedig magyar bajnoki válogató is zajlott.