Hírek

Kategória:

Szentendrei csapat a Lupa-tó homokján

2017.07.07. 18:46 | Sport

A hétvégén rendezik meg az Európai Strandkézilabda Tornát, amelyen a szentendrei női csapat is képviselteti magát.

Tovább olvasom...

A futamgyőzelem a cél a Hungaroringen

2017.07.07. 15:28 | Sport

Kiss Norbert győzni akar a Hungaroringen. A Szentendrén élő 32 éves pilóta a futamgyőzelmet tűzte ki céljának a mogyoródi versenypályán.

Jeszenkovits Judit négy érmet szerzett

2017.07.06. 14:32 | Sport

A szentendrei úszó négy érmet szerzett a 21. szervátültettek világbajnokságán Spanyolországban.

Szentendrei sikerek az úszó szenior versenyen

2017.07.06. 13:23 | Sport

Boulsevicz Beatrix volt a legeredményesebb a 47.országos szenior úszóbajnokságon. A V8 Dunakanyar SE úszója 11 aranyérmet és 2 ezüstöt szerzett a június 23 és 25 között megrendezett gyulai versenyen.

Először repült a Duna fölött a szentendrei pilóta

2017.07.05. 14:37 | Sport

Noha Besenyei Péter már búcsút intett a műrepülésnek, mégis volt magyar versenyző a Red Bull Air Race budapesti futamán.

A szentendrei Zauer Márton a Danone Nations’s Cup 2017-es világdöntőjében

2017.06.29. 16:38 | Sport

A Danone Nations’s Cup ( Danone Focikupa a gyermekekért ) a világ legjelentősebb labdarúgó tornája amelyet az U12 korosztály számára rendeznek, és 32 ország csapatai vesznek részt rajta.

Országos Bajnok lett a szentendrei Szabó Barbara olimpikonunk

2017.06.16. 13:34 | Sport

Hétvégén rendezték meg Magyarország legfontosabb atlétika versenyét a Felnőtt Országos Bajnokságot, Székesfehérváron, ahol a Szentendrén élő Szabó Barbara magasugró olimpikonunk, aki egyébként az UTE versenyzője, 187 cm-es magassággal bajnoki címet szerzett.

Víz alatti hoki klubcsapatok Európa tornája szombaton a V8-ban

2017.06.15. 15:26 | Sport

Az uszoda 2017. június 17-én, szombaton egész nap zárva tart, a "Víz alatti hoki klubcsapatok Európa tornája" miatt.

A 17. FINA Világbajnokság hivatalos oldalán keresztül vásároljon jegyet!

2017.05.10. 19:36 | Sport

A Bp2017 Világbajnokságot Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft. felhívja a figyelmet, hogy akik jegyet szeretnének vásárolni minden idők legnagyobb hazai sporteseményére, a vizes világbajnokság hivatalos oldalán keresztül tegyék meg. A hivatalos jegyértékesítő oldal nem számol fel semmilyen extra kezelési díjat, vagy egyéb költséget. A jegyárak kialakításánál az volt a cél, hogy minél többen szurkolhassanak a  a versenyeken, a családok pénztárcáját ne terhelje meg a belépő vásárlása.

Balogh Anna országos úszóbajnok lett

2017.03.06. 07:39 | Sport

Balogh Anna (Balogh László szentendrei festőművész lánya) több helyi indulóval vett részt a százhalombattai úszó országos versenyen: a V-8 DSE-t rajta kívül Boulsevicz Beatrix, Kemény András, Hargitai Gábor és Nagy Bernadett képviselték.